ویکیو ، سرویس جستجو در اینترنتکد لوگوهای سه گوشه
ویکیو ، سرویس جستجو در اینترنتکد لوگوهای سه گوشه
کلبه هنرمندان تئاتر اقلید
 

 

 

تبریک به شما هنرمندان غرور آفرین شما گل هایی که در این کویر خشک از شبنم صبگاهی وجود خودتان قد به سوی چراغ آسمان برافراشتیدو هرزه ها هم با پیچ در پیچ هایی که بر ساقه های لطیف تان تاباندند نتوانستند از سر بلندیتان بر روی صحنه زیبای تئاتر جلوگیری کنند افتخار آفرینی تان مبارکباد .به امید پیروزی های بیشتر تا آرامیدن بر قله موفقیت .

تقدیم به جناب آقای مهدی شریفی عزیز (کسب مقام دوم کارگردانی و مقام دوم طراحی صحنه کشور در جشنواره تاتر دانشجویان دانشگاه های پیام نور- کرمانشاه- خرداد ۱۳۸۹ ) جناب آقای وحید میرسلیمانی(کسب مقام اول بازیگری کشور در جشنواره تاتر دانشجویان دانشگاه های پیام نور- کرمانشاه خرداد ۱۳۸۹ ) و تمامی اعضائ گروه

وبا تقدیر و تشکر از هنرمندان  خوب شهرستان  سرکار خانم مهناز صابری و جناب آقای ابوالفضل میرسلیمانی

وتمامی عزیزانی که صمیمانه برای اتاق پرو تلاش بی وقفه و بی شائبه انجام دادند

سرپرست گروه : جناب آقای غلامرضا بزرگی (مدیریت محترم فرهنگسرای مهر شهرستان اقلید)

دستیار کارگردان : جناب آقای سیاوش شریفی

نور و گریم :جناب آقای  محمد قره خانی – سرکار خانم رضوان شریفی

مدیر صحنه : سرکار خانم شاداب تابنده

صحنه گردانان : جناب آقایان محمد رضا ظهیری – حامد جلیلی

[ پنجشنبه ششم خرداد 1389 ] [ 17:56 ] [ ]

 

 

ششمین جشنواره تئاتر سراسری دانشگاه‌های پیام نور با حضور سهراب سلیمی، حمید مظفری و اردشیر صالح‌پور به عنوان هیأت داوری از اول خردادماه در کرمانشاه پایان یافت

به گزارش سایت ایران تئاتر، این جشنواره با حضور 18 گروه نمایشی در سه تالار تجربه، غدیر و وحدت شهر کرمانشاه برگزار ‌شد  مراسم اختتامیه آن 4 خرداد در محوطه طاق بستان  ‌شد.
در این جشنواره در روز نخست آثاری همچون "ری را" نوشته "سجاد افشاریان" به کارگردانی "حسین رحمتی‌پور" از آران بیدگل، "ننه سلیمان و فرزندانش" نوشته و کار "محمد برزویی" از فسا، "قناری" نوشته و کار "پژمان شاهوردی" از شازند، "سر به ازای سه نیزه" نوشته "ناصح کامگاری" به کارگردانی "حسین وادی" از دیواندره و "رستگاری در شب دور" نوشته "طلا معتضدی" به کارگردانی "جعفر دردانه" از کنگار اجرا گردید. در دومین روز این جشنواره نیز نمایش‌های "یک لحظه، یک عمر" نوشته "علی زیستی" به کارگردانی "نرگس مردی" از کرمانشاه، "گفتار" نوشته و کار "پژمان بازرگان" از هرسین، "زمانی که بگذرد" نوشته "شکوفه آروین" به کارگردانی "فهیمه سوهانی" از تهران، "سیرک" نوشته "محمد مفیدی" به کارگردانی "سعید نوروزی" از کرمانشاه، "همچون رقص با... " نوشته "فرامرز طالبی" به کارگردانی "عباس طاهرخانی" از تاکستان و "مونس" نوشته و کار "علیرضا منفرد" از نیشابور به صحنه رفت.
در سومین روز جشنواره نیز نمایش‌های "اتاق پرو" نوشته "سجاد افشاریان" به کارگردانی "محمدمهدی شریفی" از اقلید، "به آخرین کلمات این قصه گوش کن" نوشته و کار "کامران شهلایی" از کرمانشاه، "روایت بیمار اتاق شماره13" نوشته "ناصر نیکبخت" به کارگردانی "حمیدرضا کردستانی" از سنندج، "در بیداری" نوشته "شهرام کرمی" به کارگردانی "محمد حسن‌زاده" از تربت حیدریه و "رقص خشت" نوشته "فرامرز صفدری" به کارگردانی "پیام صفدری" از فارسان اجرا می‌شوند در روز پایانی جشنواره نیز دو نمایش "روزی که هر لب ترانه‌ای است" نوشته و کار "رها جهانشاهی" از تهران و "راز کبوتر" نوشته و کار "هادی امامی مقدم" از مرودشت به صحنه رفتند.
همچنین هر شب کارگاه آموزشی با حضور منوچهر اکبرلو در حاشیه جشنواره برگزار می‌شد.
کار انتخاب آثار این جشنواره را هیأتی مرکب از حمیدرضا نعیمی، شهرام کرمی و منوچهر اکبرلو بر عهده داشتند.

برگرفته شده از سایت رسمی

 

 

  http://www.theater.ir/show/get.print/id/29570

 

بازتاب افتخارات جناب آقایان مهدی شریفی و .وحید میرسلیمانی در ششمین جشنواره تاتر دانشجویان پیام نور کشور به میزبانی استان کرمانشاه خرداد ۱۳۸۹ در منابع معتبر خبری ....

اطلاعيه ها - استانها
شماره : 8903051808
89/03/06 - 09:37
در جشنواره تئاتر دانشجويي دانشگاه‌هاي پيام‌نور كشور؛
دانشجوي پيام‌نور اقليد برترين بازيگر شد

خبرگزاري فارس: وحيد ميرسليماني دانشجوي دانشگاه پيام نور اقليد موفق به كسب ديپلم افتخار در بخش بازيگري و تنديس افتخار ششمين جشنواره تئاتر دانشجويي دانشگاه‌هاي پيام نور كشور شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از شيراز به نقل از روابط عمومي دانشگاه پيام نور استان فارس، در اين جشنواره ديشب با حضور 18 گروه تئاتر از دانشگاه‌هاي پيام نور سراسر كشور در كرمانشاه پايان يافت، وحيد ميرسليماني از دانشگاه پيام نور اقليد و نسترن ذبيحي از كرمانشاه به عنوان برترين بازيگران مرد و زن اين جشنواره انتخاب شدند.
براساس اين گزارش همچنين محمدمهدي شريفي از اقليد مقام دوم كارگرداني، محمد‌مهدي شريفي از پيام نور اقليد مقام دوم دكور و طراحي صحنه و سجاد افشاريان ديگر دانشجوي اقليدي مقام دوم نويسندگي را كسب كردند.
بنابر اين گزارش گروه تئاتر آفتاب به سرپرستي غلامرضا بزرگي و به كارگرداني محمدمهدي شريفي با نمايش اتاق پرو از دانشگاه پيام نور واحد اقليد در ششمين جشنواره تئاتر دانشجويي كشوري پيام نور به ميزباني كرمانشاه شركت كردند.
ميرسليماني پس از اين موفقيت گفت: گروه تئاتر آفتاب شامل 9 نفر از دانشجويان در اين جشنواره حضور يافت.
وي كه دانشجوي ترم دوم رشته مديريت بازرگاني دانشگاه پيام نور واحد اقليد است، بازي در تئاتر را نخستين تجربه خود عنوان و ابراز اميدواري كرد كه با همكاري مسئولان دانشگاه، در سال‌هاي آينده نيز دانشجويان فارس بتوانند موفقيت‌هاي بيشتري را كسب كنند.
انتهاي پيام/ص30/ش

 

گروه استان ها / فارس

19:1:45 - چهارشنبه 5 خرداد 1389

شماره:890305311

 

دانشجوي پيام نور اقليد، برترين بازيگر جشنواره تئاتر دانشجويي کشور شد

وحيد ميرسليماني، دانشجوي دانشگاه پيام نور اقليد موفق به کسب ديپلم افتخار در بخش بازيگري و تنديس افتخار ششمين جشنواره تئاتر دانشجويي دانشگاه هاي پيام نور کشور شد.

به گزارش خبرنگار «شبكه خبر دانشجو» از شيراز، در اين جشنواره که شب گذشته با حضور 18 گروه تئاتر از دانشگاه هاي پيام نور سراسر کشور در کرمانشاه پايان يافت، وحيد ميرسليماني از دانشگاه پيام نوراقليد و نسترن ذبيحي از کرمانشاه به عنوان برترين بازيگران مرد و زن اين جشنواره انتخاب شدند.

همچنين محمدمهدي شريفي از دانشگاه پيام نور اقليد مقام دوم کارگرداني، مقام دوم دکور و طراحي صحنه را بدست آورد و سجاد افشاريان، ديگر دانشجوي اقليدي، نيز مقام دوم نويسندگي را کسب کرد.

 بنا بر اين گزارش، گروه تئاتر آفتاب به سرپرستي غلامرضا بزرگي و کارگرداني محمد مهدي شريفي با نمايش «اتاق پرو» از دانشگاه پيام نور اقليد در ششمين جشنواره تئاتر دانشجويي کشوري پيام نور به ميزباني کرمانشاه شرکت کردند./انتهاي پيام/

[ پنجشنبه ششم خرداد 1389 ] [ 17:40 ] [ ]

.: Weblog Themes By Mah Music :.

درباره وبلاگ

((وبلاگ غیر اداری و غیر دولتی می باشد))

پيروزى در سايه هوشيارى و دور انديشى است . [امام علی علیه السلام]
امکانات وب

تبادل لینک

خرید بک لینک